the Simpsons & Futurama | Сімпсони & Футурама | Симпсоны - » » Грузини створили клона Сімпсонів - сімейку Самсонадзе

Гру01

Грузини створили клона Сімпсонів - сімейку Самсонадзе

Спонсори запису: Шукаєте, де купить бассейн? Це можна зробити на нашому сайті.

Усі автомобільні новини на нашому сайті: автомобильный портал

Грузинська версія Сімпсонів з національним колоритом - батько Гела, мати Додо, дочка Шорена, син Гія і папуга.

У Грузії випустили свою версію популярного американського мультсеріала “Сімпсони” під назвою “Самсонадзе”. Мультфільм транслюється на грузинському телебаченні вже шість тижнів.

Герої грузинського анімаційного серіалу - це батько Гела, мати Додо, дочка Шорена, син Гія, які живуть з батьками Гели у вигаданому грузинському місті. Вони візуально схожі на героїв американського мультсеріалу, авторські права на який належить 20th Century Fox. Але у Самсонадзе явно присутній національний колорит.

Автор ідеї грузинського мультиплікаційного проекту і його продюсер Шалва Рамішвілі визнав, що використав ідею американського серіалу, проте домовлятися про авторські права з Fox не має наміру.

“Я вважаю, що це не має сенсу. Це різні історії. Самсонадзе - це грузинське прізвище. У нашому серіалі йдеться про грузинську сім’ю”, - зазначив Рамішвілі.

Він також розповів, що серіал виконаний в жанрі соціальної сатири. У мультфільмі зустрічаються жарти на злободенні для Грузії теми - емансипації, вестернізації, конфлікту поколінь тощо.

« “Сімпсони” підтримали “Південний парк” у скандалі з Мухаммедом

Саша Барон Коен озвучить “Сімпсонів” »