the Simpsons & Futurama | Сімпсони & Футурама | Симпсоны - » » Творці мультсеріалу “Сімпсони” змінили заставку до 20-річчя проекту

Чер01

Творці мультсеріалу “Сімпсони” змінили заставку до 20-річчя проекту

Творці мультсеріалу “Сімпсони” змінили заставку до 20-річчя проекту. Вступ став більш довгим, у ньому з’явилися нові жарти і герої. Загальна концепція заставки залишилася незмінною. На початку мультфільму кожен з героїв повертається додому: Гомер із заводу, Мардж з магазину, Ліза з музичного класу, а Барт зі школи.
На шляху членів родини потрапляють герої серіалу, яких раніше в заставки не було. Крім того, в ній отримала відображення поточна економічна ситуація в США: рахунок за покупки, які робить Мардж Сімпсон, подвоївся з 243,26 долара до 486,52 долара, повідомляє The Daily Mail.

У новій заставки залишився епізод, де Барт пише на шкільній дошці повторюються фразу - в представленому варіанті нею є фраза “HDTV варто кожного витраченого цента”. Це пов’язано з тим, що перша серія з новою заставкою вперше вийшла в форматі телебачення високої чіткості.

Крім того, у Сімпсонів тепер вдома стоїть телевізор з плоским екраном. Однак у новому варіанті заставки їм не одразу вдається зайняти перед ним місце, так як диван, на якому вони зазвичай збиралися, тікає від них.


Нагадуємо, що у вас завжди є можливість перегляду фільми онлайн прямо у вікні браузера. Для цього достатньо просто клацнути на посилання фільми онлайн і на вашому моніторі краща збірка фільмів!

« Теорія Спрінгфілда. Сімпсони рясніють математичними жартами

«Сімпсонів» звинуватили в рекламі куріння »