Тра29

Як створюються Сімпсони

Так як же створюється кожна серія Сімпсонів? Майк Скаллі пояснює процес того, як невизначена ідея перетворюється в нормальну серію для показу на ТБ.

“Це шоу набагато складніше зробити, ніж шоу з людьми, тому що є так багато інших аспектів, які входять в один епізод, починає Скаллі. Більшу частину дня ми витрачаємо на сценарій. Ми працюємо як група головним чином. У нас зазвичай 14 сценаристів та ми працюємо всі разом “.

“Все починається з однієї людини з основною ідеєю. Потім він іде до групи, яка втілює в життя. Потім, сценарист йде і повертається з перших начерків. Потім група бере набросок і переписує”. “Після того, як сценарій записаний, він переходить до художників і вони роблять розклад. Через кілька місяців, ми отримуємо так звану аніматроніку - дуже грубу чорно-білу версію шоу: це, щось на зразок репетиції. Ми дивимося як вона виглядає і потім переробляти . Потім, проходить по крайне мере ще два місяці, до отримання грубої кольорової версії: це наша генеральна репетиція, і останній шанс виправити помилки “. “Як тільки ми зробили будь-які зміни, все намальовано належним чином, музика додана, і ось воно.

Весь процес займає від шести до дев’яти місяців - зазвичай дев’ять. Звичайний епізод має бюджет біля $ 1.8 мільйона доларів. Ми робимо запис шоу тут [в Лос-Анджелесі], і вони малюються в студії приблизно на відстані десяти миль. Звідти, їх відправляють в Корею, де вони пожвавлюються, і музика додається в іншій студії.

“Дуже важко планувати такий гігантський проект, тому що анімація займає так багато часу. Доводиться робити шоу, присвячене Хеллоуїн в січні, а Різдвяне шоу в травні”.


До вашої уваги аренда парусных яхт. Рослини: конопля та інші, ну і звісно cheap apartments in odessa.

« Фільми онлайн

Інтерв’ю з Меттом Грюнінгом »