Тра29

Теорія Спрінгфілда. Сімпсони рясніють математичними жартами

Видавничий дім HarperCollins оголосив результати незвичайного конкурсу, який тривав кілька місяців. Справа в тому, що ви напередодні випуску нового великого тлумачного словника англійської мови, запланованого на 2009 рік, видавці вирішили розпитати простий народ на предмет того, який нове слово, що використовується в розмовної мови, але не зафіксоване в академічних виданнях, вони вважають гідним з’явитися на сторінках класичного словника.

Слово «meh» було обрано співробітниками видавництва з більш ніж двох тисяч претендентів. У новому виданні Collins English Dictionary за словом закріплено вживання як у якості междометія, так і в якості прикметника.

Історія походження слова «meh», вперше з’явився в Північній Америці, неясна, проте в сучасній англійській слово користується величезною популярністю завдяки … мультсеріалом «Сімпсони». В одній із серій популярного мультфільму (2001 рік) Барт і Ліза постійно повторюють «meh» у відповідь на пропозиції Гомерові приємно провести вихідні.
Рекомендуємо завітати на chanel j12 replica, або відпочити у Болгарії - болгария туры. На замітку похудение после родов.

« Інтерв’ю з Меттом Грюнінгом

Творці мультсеріалу “Сімпсони” змінили заставку до 20-річчя проекту »