Тра04

“Сімпсони” підтримали “Південний парк” у скандалі з Мухаммедом

КИЇВ, 28 квітня. /УКРІНФОРМ/. Серіал “Сімпсони” підтримав жартом авторів серіалу “Південний парк” (South Park) Трея Паркера і Метта Стоуна в скандалі зі згадуванням Мухаммеда, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на Entertainment Weekly.

Традиційно під час заставки “Сімпсонів” Барт пише на дошці яку-небудь фразу в покарання за погану поведінку. Під час епізоду, показаного 25 квітня, Барт писав ” “Південний парк”- ми б вас підтримали, коли б не були такі налякані”.

Скандал розгорівся довкола ювілейної серії South Park, що складається з двох частин. Сюжет епізодів будується довкола групи знаменитостей на чолі з Томом Крузом, який оголошує, що зірки мають намір подати колективний позов до населення міста. При цьому вони обіцяють не звертатися до суду, якщо городяни віддадуть їм пророка Мухаммеда.

Після показу першої частини цього епізоду на одному з екстремістських сайтів з’явилося попередження Паркеру і Стоуну про можливі наслідки. Прямих погроз повідомлення не містило, проте супроводжувалося фотографією мертвого Тео Ван Гога, убитого радикальними ісламістами 2004 року, і словами: “Тео Ван Гог - Трей Паркер і Метт Стоун забули про нього?”.

В результаті друга половина серії, що вийшла на тиждень пізніше, була піддана цензурі з боку каналу Comedy Central, на якому виходить серіал. Зокрема, в епізоді були “запікані” всі згадки про пророка Мухаммеда, а також фінальні промови героїв, у тому числі Кайла, який, за словами Паркера і Стоуна, не лише нічого не говорив про Мухаммеда, а й ніяк не згадував іслам взагалі.

“Сімпсони” були не єдиним телешоу, яке підтримало позицію Паркера і Стоуна. Так, із критикою позиції каналу виступив Рон Стюарт, шоу якого під назвою The Daily Show також виходить на Comedy Central.

Реклама: Шукаєте як розкрутити сайт? Ця стаття точно для вас: как раскрутить сайт.

Чули про сайт девушки глянцевых журналов?

« Сімпсони зробили “непосильний” внесок в англійську мову

Грузини створили клона Сімпсонів - сімейку Самсонадзе »