Бер29

Сімпсони зробили “непосильний” внесок в англійську мову

Сімпсони зробили "непосильний" внесок в англійську мову

Реклама: Лучшые ванны только у нас! Покупайте.

Головним внеском серіалу “Сімпсони” в англійську мову став вигук D’oh!, що є одним з улюблених вигуків Гомера Сімпсона.

За це слово проголосували 37 % лінгвістів, які входять у міжнародну групу Today Translations.

Також повідомляється, що на друге місце потрапило дієслово introubulate (втягти кого-небудь у неприємності, від англ. trouble). Зазначимо, що його цінність визнали 13 % учасників дослідження.

Третій рядок у рейтингу лінгвісти віддали прикметнику craptacular, що походить від слів crap (лайно) і spectacular (ефектний). За нього проголосувало 11 % укладачів списку.

Водночас знаменита фраза Барта Сімпсона eat my shorts (”З’їж мої шорти”) не потрапила до трійки лідерів - її згадали тільки 10 % лінгвістів.

Повідомляється, що в десятку головних слів із Сімпсонів увійшов також вигук meh, який активно використовували Барт і Ліза Сімпсони, а також вигадане Бартом слово kwyjibo. В одній із серій Барт складає це слово під час гри в Скраббл, а коли його викривають у тому, що такого слова не існує, він говорить, що воно означає “велику тупу лисіючу північноамериканську мавпу без підборіддя”, натякаючи на Гомера Сімпсона.

Спонсори запису: На Рахівщині на південно-східних схилах Свидовецького хребта знаходиться водоспад Труфанець. Це найвищий природний водоспад Закарпаття і один з наймальовничіших водоспадів каскадного типу в Українських Карпатах, що має значне естетичне рекреаційно-туристичне значення.

Последние новости футбола - футбол украина. Футбол в Украине и мире.

« Спрінгфілд

“Сімпсони” підтримали “Південний парк” у скандалі з Мухаммедом »