Лют17

Житель Сіднея засуджений за перегляд Сімпсонів

Житель Сіднея засуджений за перегляд ролика, в якому герої мультиплікаційного телесеріалу Сімпсони займаються сексом, а сам мультфільм визнано дитячою порнографією, передає Кореспондент.

За словами судді, закон про дитячу порнографію покликаний зупинити сексуальну експлуатацію і наругу над дітьми і присікати розповсюдження зображень за участю неповнолітніх.

У випадку ж з Сімпсонами, як йдеться в ухвалі судді, мультиплікаційні картинки можуть “розпалити потребу у фізичній дії, що включає насильство над дітьми”.

Любитель мультиків, засуджений за дитячу порнографію, уникнув тюремного ув’язнення, але був засуджений до штрафу в $ 2 000.

Захист продовжує наполягати на тому, що сімейство Сімпсонів з мультсеріалу явно не можна прийняти за людей. Адвокати засудженого планують оскаржити рішення суду.

Нагадаємо, у вересні 2008 року мультсеріал Сімпсони отримав престижну премію Creative Arts Emmy Awards, в десятий раз ставши найпопулярнішим мультфільмом у США. Між тим, деякі російські експерти вважають, що Сімпсони “виховують агресивних недоумків”.

Тим часом в Україну з-за звинувачень в поширенні порнографії закрито найбільший український файлообмінник Infostore.org.

Раніше харківська друкарня відмовилася випустити вже надрукований тираж грудневому номері журналу ШО, мотивуючи це тим, що там надрукована порнографія.

Граєте в ігрові автомати? Грайте онлайн игровые автоматы играть на нашому сайті.

« Вчений переглянув “Сімпсонів”, щоб вивчити шкідливі звички героїв