Лют15

Мультсеріал “Сімпсони”визнано найуспішнішим ТБ-брендом

Популярний проект, трансльований на каналі “2 +2″ отримав чергову премію.
Мультсеріал “Сімпсони” визнано найуспішнішим ТБ-брендом

На престижній світовій конференції Brand Licensing Europe 2010 за мультсеріал “Сімпсони” проголосував 31% з 450 представників телеіндустрії, назвавши його найкращим телевізійним брендом за всю історію індустрії. Подібний успіх експерти прогнозують серіалу “Lost”.

За 20 років існування мультсеріалу продаж дисків і товарів з символікою “Сімпсонів” принесла творцям мультфільму близько 8 млрд. доларів.
До речі, “Сімпсони” - найдовший мультсеріал в історії американського телебачення, що складається з 464 серій в 21 сезоні. Перша міні-серія “Good night” було показано у “Шоу Трейсі Ульман” 19 квітня 1987 року. Повноцінна демонстрація мультсеріалу почалася через декілька місяців на каналі FOX, а тепер “Сімпсонів” знають більш ніж в 100 країнах світу.

Сатиричний мультфільм, розрахований на широку аудиторію і висміює буквально всі сфери життя, з’явився в ефірі “2 +2″ цього літа. Зараз глядачі каналу дивляться вже шостий сезон серіалу, який у 1998 році був названий кращим телевізійним серіалом XX століття.

Ви студент, бажаєте побувати закордоном? Спробуйте програму Work and Travel - це саме для Вас!

Якщо ви любите грати ігри тоді вам потрібен цей сайт.

Давно шукаєте свою половинку? Тоді знайомства саме для вас. Знайдіть її вже зараз!

« Студія 20th Century Fox готує других «Сімпсонів»

Сімпсони розкрили таємниці серіалу Lost »