Лют14

19 років

17 грудня виконалося повних 19 років одному з найпопулярніших серіалів в світі - анімаційному шоу «The Simpsons». Щонайдовший мультсеріал в історії американського телебачення, що складається з 428 серій в 20 сезонах, дебютував 17 грудня 1989 року на каналі FOX. Зараз вже напевно відомо, що успішний фільм буде продовжений як мінімум до 21-го сезону, який буде показаний в 2009 - 2010 роках.

Серіал досить скандальний, але в міру і рідко переступає межу дозволеного. Він висміює стереотипи, зокрема - стиль життя «середньостатистичного американця», попа-культуру, сучасні псевдоцінності, знаменитостей і навіть святе - рідний телеканал «Fox». Симпсони зачіпають навіть такі слизькі теми, як політика і релігія, не раз обговорювали проблему одностатевих браків, війну в Іраку, в Афганістані. В чудної сімейки - воістину усесвітнє визнання, наприклад, журнал Time в 1998 році

Сімпсони зачіпають навіть такі слизькі теми, як політика і релігія, не раз обговорювали проблему одностатевих шлюбів, війну в Іраку, в Афганістані. У дивакуватої сімейки - воістину всесвітнє визнання, наприклад, журнал Time в 1998 році назвав «The Simpsons» кращим телевізійним серіалом XX століття.

Професійні послуги просування сайту в пошукових системах, тернопіль у місті Тернополі, а також розробка сайтів в тернополі - якісно та професійно.

Бажаєте досконало вивчити англійську мову? Тоді курсы английского языка в Киеве саме для вас.

« Деніел Редкліфф озвучив в “Сімпсонах ” вампіра Едмунда

Студія 20th Century Fox готує других «Сімпсонів» »