Січ31

Ватикан визнав Гомера Сімпсона католиком

Офіційна газета Ватикану Osservatore Romano заявила, що Гомер Сімпсон, небайдужий до алкоголю і їжі, і інші герої мультфільму “Сімпсони” - католики, які справно ходять до церкви. Тому Ватикан радить батькам не забороняти своїм дітям дивитися американський мультфільм.

- “Мало хто про це знають, і сам Гомер намагається приховати свою релігію, але він - католик”, - йдеться у статті “Гомер і Барт католики “, опублікованій в неділю в газеті Osservatore Romano. Саме тому немає нічого поганого в тому, щоб діти дивилися мультфільм про “пригоди маленьких жовтих хлопців “.

Стаття заснована на дослідженні, проведеному в 2005 році одним з католицьких священиків. Згідно з результатами дослідження, “Сімпсони” - одна з небагатьох телепрограм для дітей, “в якій тема християнства, релігії і питання про Бога - постійно піднімаються”. Наприклад, герої мультфільму завжди моляться перед їдою і регулярно ходять в церкву.

Проте старанний продюсер “Сімпсонів” Ел Джин був шокований статтею у ватиканській газеті. У інтерв’ю виданню Entertainment Weekly він заявив, що герої мультфільму відвідують церкву під назвою “Presbylutheran”. Це спотворений варіант слова пресвітеріанська церква:

- “По-моєму, ми досить ясно дали зрозуміти, що Гомер - не католик”, - заявив Джин.

На Проспекте Победы 31 в Киеве можно организовать банкет. Вы не пожалеете о своем выборе!

« Англійський художник зробив заставку для нової серії

Деніел Редкліфф озвучив в “Сімпсонах ” вампіра Едмунда »