Січ24

Фанат “Сімпсонів” спробує побити рекорд з найбільш тривалого перегляду телевізора

Британець за тиждень має намір переглянути всі серії 20-річного мультсеріалу “Сімпсони”.

Відданий шанувальник знаменитого американського телесеріалу “Сімпсони” має намір встановити новий світовий рекорд, позбавивши себе сну майже на 7 діб, щоб переглянути 451 серію улюбленого фільму, передають британські ЗМІ.

Глін Стотт з Південного Уельсу хоче приурочити своє досягнення до 20-річного ювілею серіалу. У січні 1990 року в Британії була показана перша серія “Сімпсонів”, яка до цих пір залишається улюбленою історією 34-річного Г.Стотт.

Протягом 150 годин за британцем спостерігатимуть представники Книги рекордів Гіннесса, які (якщо чоловікові вдасться залишитися у свідомості протягом всього часу) офіційно зареєструють його рекорд.

“Судді повинні будуть упевнитися, що мої очі прикуті до екрану, я повинен буду виглядати повністю сконцентрованим”, - говорить містер Г.Стотт.

Г.Стотт сподівається, що протриматися майже тиждень без сну йому допоможе його любов до героїв серіалу - Гомера, Мардж, Барту, Лізі і Медж. За 20 років років британець витратив більше 100 тис. фунтів (163 тис. дол.) на атрибутику серіалу, а його будинок нагадує музей, присвячений культовим Жовтоголовий героям.

“Спочатку я вагався … Я не міг зрозуміти, чому ці хлопці жовті, це було якось дивно, - розповідає Г. Стотт, менеджер магазину. - Але незабаром я закохався в це шоу і дивився його кожен день, іноді двічі на день”.

Нагадаємо, на сьогоднішній день рекорд по найбільш тривалому перегляду телевізора належить американцю, який не відривався від екрану протягом чотирьох діб.

Купите в веломагазине в киеве лучшие горные велосипеды.

« Фальшивомонетники віддають перевагу банкноти в 50 євро

Автори “Сімпсонів” шукають нового героя серед глядачів »